IEEE Lietuvos skyrius

IEEE


Įvykiai ir naujienosMODS’15 – Microwave Devices and Systems

 

 

 

 

16-tasis jungtinis IEEE Lietuvos ir Baltarusijos Mikrobangų (angl. Microwave Theory and Techniques) ir Antenų (angl. Antennas and Propagation) padalinių suvažiavimas vyko 2015 m. gruodžio 4-5 d. Vilniuje, VGTU Elektronikos fakultete ir UAB GEOZONDAS matavimų poligone.
Suvažiavimo metu buvo paminėta, kad šiemet sukanka 20 metų Lietuvos IEEE jungtiniam Mikrobangų padaliniui ir tiek pat trunka kūrybingas bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos padalinių.
Šiemet pranešimų tematika buvo itin plati – nuo mikrobangų taikymo medicinoje ir mikrobiologijoje iki išmaniųjų radarų sistemų. Suvažiavimo metu padaryti išsamūs pranešimai apie mikrobanginę tomografiją, antenų matavimo ir mikrobangų fotoninės sistemas, optoelektroninius generatorius, paviršinių bangų sklidimą metamedžiagose. Kiekvienas pranešimas iššaukė kūrybines diskusijas. Dvylika pranešimų (suvažiavimo programa.pdf) perskaitė 8 skirtingų Lietuvos ir Baltarusijos institucijų mokslininkai ir įmonių inžinieriai, o jų paklausyti atvyko 35 suvažiavimo dalyviai.

Suvažiavimo programa:

MODS’15 programa

Pranešimai: